بچه ها عاشق پیوند SEO هستند

بازدید کنندگان از وب سایت شما بازدید می کنند تا اطلاعات تکمیلی بیشتری را در همان وبلاگ پیدا کنند. مورد توجه جامعه بازدید کنندگان یا خوانندگان قرار می گیرید که یک موفقیت بزرگ در تجارت آنلاین است. مزیت اضافی این است که برای وب سایت خود بک لینک ایجاد می کنید. بنابراین ، می توان به طور خلاصه اظهار نظر در مورد وبلاگ یک تمرین مفید برای جذب تعداد زیادی بازدید کننده به وب سایت شما و همچنین یک روش بالقوه برای ایجاد بک لینک است. این یک فرایند کاملاً ساده است به شرط آنکه وبلاگهای مناسبی متناسب با موضوع یا حلقه کسب و کار خود انتخاب کنید. شما باید یک استراتژی برای قرار دادن نظرات معتبر به صورت روزانه ایجاد کنید. به عنوان مثال ، می توانید هر روز با 4-5 نظر در وبلاگ ها ، که بطور مداوم به روز می شوند ، شروع کنید. قبل از شروع فعالیت لیستی از وبلاگ های واجد شرایط تهیه کنید تا بتوانید با تمام قوا کمپین خود را انجام دهید. به یاد داشته باشید که فعالیت اظهار نظر بخشی از روند اصلی بهینه سازی موتور جستجو است که در آن ایجاد بک لینک عامل اصلی محسوب می شود ، که باید از منابع مختلف جمع آوری شود تا وب سایت به موقعیت های بالاتر در موتورهای جستجو کمک کند. Google به محتوایی که برای بازدیدکنندگان اصلی و مفید است اهمیت می دهد. اگر قادر به افزودن مطالب قابل توجه از طریق اظهارنظر در وبلاگ هستید ، می توانید پس از پایان کار کامل بهینه سازی موتور جستجو ، انتظار موقعیت های بهتر موتور جستجو برای وب سایت خود را داشته باشید. باید یک نظر عالی در مورد یک پست عالی باشد تا بتوانید توجه بازدیدکنندگان را جلب کرده و حجم ترافیک را کسب کنید.

شما باید به قدرت http://modireseo.com/product/pro-link-building/ نظرات وبلاگ در تجارت آنلاین اعتماد کنید که در صورت اجرای نمایش به صورت بلوغ ، فعالیت می تواند بازدید زیادی را به وب سایت شما وارد کند. شما باید وبلاگ های مناسبی را انتخاب کنید که در تجارت یکسانی با آن معامله می کنند و در مورد آن نظرات مفیدی ارائه می دهید تا مورد توجه بازدید کنندگان قرار گیرد. این یک استراتژی آسان است که هر کسی می تواند در پیش بگیرد ، که با تخصص بهتر می شود. بسیاری از مدیران وب و سئو کاران باتجربه با تکیه بر روش ایجاد تعداد زیادی بازدید از سایت از طریق خدمات نظرات وبلاگ. دلایل اساسی خاصی برای شروع فعالیت وجود دارد. ابتدا سعی می کنید با مشارکت معتبر خود به عنوان نظر با وبلاگ نویس اصلی رابطه برقرار کنید. اگر به طور بالقوه مشارکت داشته باشید و اگر آنها واقعاً برای خوانندگان مفید هستند ، از احترام وبلاگ نویس و بازدیدکنندگان نیز برخوردار خواهید شد.

image

image

image

سه شنبه 24 آوریل 2012 ، ساعت 15.55 بعد از ظهر: 22 عضو و 2،192 مهمان آنلاین بودند. صاحبان / سهامداران N4G اگر بخواهند روند نزولی را تغییر دهند و جایگاه خود را احیا کنند ، باید به طور جدی عملکرد "جلو خانه" خود را مرتفع کنند. این وب سایت در Q3 2012 به روزرسانی بزرگی کرده است اما ویژگی های جدید و درخشش اضافی به تنهایی برای معکوس کردن افتی که به شدت تحت تأثیر تعدیل نیرو ایجاد می شود کافی نیست. "بعد از اینکه من یک مدیر را در مورد یک قانون خاص در سایت از طریق PM (پیام خصوصی) اصلاح کردم ، او شروع به توهین به من کرد و به من گفت دیگر هرگز او را PM نکنم. جلوتر رفتم و با طرح شکایت رسمی یک بلیط ثبت کردم و دو روز بعد ممنوعیت دریافت کردم. واضح است که این دو حادثه به هم مربوط بودند. من هنوز یک بلیط باز دارم که به آن پاسخی داده نشده است (140 روز معوقه زمان نوشتن مقاله). هنگامی که من به عنوان مدیر در Gamebattles کار می کردم ، اگر بلیط برای چند روز بدون پاسخ بماند ، معمولاً ناخوشایند می شد.

ایده کامل در ساخت N4G کاملاً درخشان است. هر کاربر یا مشارکت کننده در تأیید یا رد اخبار ارسالی اختیار دارد. به همین دلیل است که کل وب سایت مانند یک کندوی زنبور عسل است و هر کس فعالانه در انجام نظرات تأیید پست و نشان دادن نقاط ضعف در پست ، گرفتن امتیاز از هر فعالیت و تزئین مشخصات خود با مدال کمک می کند. به نظر من N4G جالب تر از Farm ville است. بازدید فوری به مقاله یا مرکز خود. مکانی عالی برای خواندن اخبار بازی ها ، محصولات آینده و هر چیزی که باید در مورد بازی ها بدانید. اگر گیمر هستید ، به مکان دیگری برای خواندن